Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/266567/virtual/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760
+420 739 667 840 (restaurant - rezervace předem nutná) rezervace@mlyndanemark.cz

Pokoje

Hotel nabízí ubytování pouze pro dospělé (dětem je přístup umožněn až od 15 let věku). Naším posláním je zajistit hostům klid a pohodu. Šest hotelových pokojů se nachází v hlavní budově a jeden je situován na nádvoří mlýna. Všechny pokoje, které jsou v budově mlýna s pětisetletou historií umístěny, jsou dostatečně prostorné. Jsou elegantně vybaveny luxusním nábytkem belgické značky Flamant, ložním prádlem věhlasné francouzské značky Yves Delorme a rakouskými přírodními kosmetickými produkty značky Susanne Kaufmann, které vás budou hýčkat od první chvíle, kdy do hotelu vstoupíte. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Pokoj „G“ — deluxe double

Pokoj G je pojmenován po naší majitelce, paní Gabriele. V minulosti sloužil jako mlýnská kuchyně. Zachovali jsme zde původní podlahy, a dokonce i historickou pec, ve které se pekl chléb. Tento dvoulůžkový pokoj situovaný v prvním patře nabízí přímý výhled na řeku Vrchlici. V koupelně se nachází vana. Součástí vybavení tohoto pokoje je komfortní manželská postel s ložním prádlem a ručníky Yves Delorme a organická kosmetika Susanne Kaufmann.

Pokoj „W“ — Deluxe Apartman

Pokoj W nese jméno po českém herci, dramatikovi a spisovateli Janu Werichovi. Pan Werich byl častým hostem Mlýna Danemark. Toto apartmá se skládá ze dvou oddělených pokojů. Ložnice skýtá přímý výhled na bazén a řeku Vrchlici. Stěny menšího a velice útulného vedlejšího pokoje odkrývají původní kamennou strukturu zdí. V koupelně se nachází sprcha a oddělená toaleta. Ložní prádlo a ručníky jsou značky Yves Delorme a v koupelně je vám k dispozici organická kosmetika značky Susanne Kaufmann.

Pokoj „M“ — deluxe double

Pokoj M je pojmenován po našem majiteli, panu Milanovi. Tento dvoulůžkový pokoj se sprchou je situován v prvním patře a poskytuje výhled na prostor kolem bazénu a přilehlé lesy. Nabízí rovněž soukromou sbírku oblíbených knih pana Milana, které jsou jak v českém, tak i anglickém jazyce. Ložní prádlo a ručníky jsou značky Yves Delorme a v koupelně je vám k dispozici organická kosmetika značky Susanne Kaufmann.

Pokoj „V“ — Deluxe Apartman

Pokoj V odkazuje na Jaroslava Vrchlického (1853-1912), jednoho z největších českých lyrických básníků. Ač narozen jako Emil Frída, po návštěvě oblasti, kterou protéká řeka Vrchlice, si své jméno změnil na Jaroslav Vrchlický. Pokoj se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů a koupelny, která přiléhá k hlavní ložnici. Tento pokoj se dokonale hodí pro skupinu blízkých přátel nebo pro ty, kteří ke svému odpočinku potřebují více prostoru. Ložní prádlo a ručníky jsou značky Yves Delorme a v koupelně se můžete nechat hýčkat organickou kosmetikou značky Susanne Kaufmann.

Pokoj „K“ — Deluxe Double

Pokoj K je pojmenován po Rafaelu Kubelíkovi (1914-1996), českém dirigentu a hudebním skladateli, který náš Mlýn Danemark mnohokrát navštívil. Tento pokoj se ukrývá v podkroví. Jeho součástí je koupelna se sprchou. Postel láká příjemným luxusním povlečením Yves Delorme a v koupelně se můžete nechat hýčkat organickou kosmetikou značky Suzanne Kaufmann.

Pokoj „O“ — deluxe double

Pokoj O je pojmenován po našem příteli, českém malíři a architektovi, který se významně podílel na renovaci Mlýna Danemark. Tento útulný pokoj s velkou postelí a sprchou nabízí také příjemný prostor ke čtení. Mnozí jistě ocení ticho a klid tohoto pokoje, které narušuje jen zurčení řeky Vrchlice protékající opodál. Postele lákají svým příjemným luxusním povlečením Yves Delorme a v koupelně se můžete nechat hýčkat organickou kosmetikou značky Suzanne Kaufmann.

„Domeček“ — deluxe pavillion

Domeček. Jde o jediný pokoj, který se nachází mimo hlavní budovu. Tento oddělený pokoj s vlastní sprchou a koupelnou umožňuje přímý vstup na nádvoří mlýna. Jeho hosté se mohou nechat hýčkat luxusním ložním prádlem a ručníky Yves Delorme a organickou kosmetikou značky Suzanne Kaufmann.

Mlýn Dänemark | Po Mlýnech 82 | 284 01 Kutná Hora | Česká republika