Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/266567/virtual/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5760
+420 739 667 840 (restaurant - rezervace předem nutná) rezervace@mlyndanemark.cz

Rodinné akce, semináře, svatby

Mlýn Danemark je idálním místem k pořádání akcí různého charakteru, a to jak pracovních, tak soukromých. Ukrývá se uprostřed nedotčené a poklidné přírody v budově, jejíž historie sahá až 500 let do minulosti, a své služby a prostory nabízí těm, kteří upřednostňují oslavy spíše v tichém a poklidném duchu. Jsme si vědomi toho, že náš hotel nemusí oslovit každého, avšak ti, kteří hledají odpočinek, klid a pohodu, budou z našeho hotelu odjíždět se vzpomínkami, které nikdy nevyblednou.

Rodinné akce

Shromážděte celou svou rodinu a užijte si skvěle strávený čas s lidmi, kteří jsou pro vás v životě nejdůležitější. Bude nám potěšením zajistit vaší akci co největší soukromí, abyste veškerý čas, který u nás strávíte, mohli věnovat pouze svým milovaným. V případě rezervace celého hotelu neuplatňujeme politiku vylučující pobyt dětí.


Kapacita: 20 lůžek v 7 pokojích, 50 hostů na venkovní slavnost, 20 hostů v restauraci

Semináře

Mlýn Danemark byl odjakživa spojován s výrobou a řemesly. Ať už šlo o stříbro, které se v této oblasti těžilo ve 14. století, nebo o mouku, která se zde vyráběla až do roku 1945, obchod byl vždy součástí jeho historie. Zveme tedy nyní čelní představitele společností a obchodníky, aby navštívili Mlýn Danemark a vytvářeli zde své obchodní strategie, přemýšleli o pracovních úkolech nebo jen prostě utužili svůj tým vedoucích pracovníků. Musíme však podotknout, že náš hotel nenabízí zasedací místnosti ani datové projektory. Namísto toho zaručuje ticho a klidné prostředí.


Kapacita: 20 lůžek v 7 pokojích, 50 hostů na venkovní slavnost, 20 hostů v restauraci

Svatby

Milujeme stylové svatby, kde jsou hlavními hrdiny dva, kteří se zavázali neskutečně velkým slibem. Nechte se proto v nejdůležitější den vašeho života rozmazlovat našimi službami a delikatesami. Obklopte se lidmi, které milujete, a učiňte tento den skutečně nezapomenutelným. Veškerý stres pusťte z hlavy. Náš hotel, ukrývající se uprostřed nedotčené a poklidné přírody a v budově, jejíž historie sahá až 500 let do minulosti, nabízí své služby a prostory těm, kteří upřednostňují oslavy spíše v poklidném, komorním stylu. Jsme si vědomi toho, že náš hotel nemusí oslovit každého, avšak ti, kteří hledají odpočinek, klid a pohodu, budou z našeho hotelu odjíždět se vzpomínkami, které nikdy nevyblednou.

Pro bližší informace prosím pište na rezervace@danemark.cz

Mlýn Dänemark | Po Mlýnech 82 | 284 01 Kutná Hora | Česká republika